PPA CONTROLL
Údržbár

PPA CONTROLL • Bratislava, Slovensko

Informácie

Plný úväzok

1540 - Neuvedené EUR

Kontaktná osoba

Zuzana Valachová

Náborový pracovník
O pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu pridelených budov a areálov,
  • vykonávanie preventívnej údržby zariadení,
  • vykonávanie drobných stavebných úprav,
  • opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, poistky atď),
  • letná a zimná údržba areálu budovy na ulici Vajnorská 137, Bratislava,
  • zabezpečenie nakladania s odpadom z prevádzkovej činnosti v súlade s legislatívou,
  • zabezpečovanie ostatných operatívnych prác podľa pokynov nadriadeného,
  • dohliadanie na vykonávané práce inými dodávateľmi.

Mzdové podmienky (brutto)

1 120 EUR/mesiac

25% mesačná variabilná zložka, 13. plat (spolu brutto mesačne 1 493€)

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
  • plne hradené stravné lístky,
  • príspevok na dopravu,
  • príspevok na DDS,
  • flexibilný pracovný čas,
  • deň zdravia, športový deň,
  • deň voľna navyše pri svadbe,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka,
  • karta MULTISPORT,
  • podniková chata v Štrbe,
  • jazykové vzdelávanie,odborné vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • kuričský preukaz 5. triedy,
  • preukaz tlakových nádob stabilných,
  • osvedčenie elektrotechnika minimálne podľa § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.,
  • samostatnosť,
  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť.