K
HR Manager pre Slovensko

Košík • Bratislava, Slovensko

Informácie

Plný úväzok | Čiastočný úväzok

Plat neuvedený

Kontaktná osoba

Dominik Petráň

Náborový pracovník
O pozícii

Sme jednou z najväčších e-commerce spoločností v Českej republike a práve expandujeme aj na Slovensko. Najviac hrdí sme na to, že zákazníkom ponúkame jednu z najkvalitnejších služieb na európskom trhu. V Košíku zásadne pretvárame tradičné odvetvie a prepisujeme budúcnosť spôsobu nakupovania potravín.

A ako to už býva, veľké ambície vyžadujú aj veľké talenty, na ktorých naša firma stojí. V Košíku sa vždy usilujeme o ambicióznych, šikovných a zodpovedných kolegov, ktorí nám ju pomôžu pretvoriť do firmy európskych rozmerov.

V rámci nášho rozširovania na Slovensko aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu HR Manager, ktorý/á sa bude z Bratislavy starať o celú našu personálnu agendu. U nás budeš mať vždy možnosť pracovať na kľúčových projektoch, prispievať k exekúcii HR stratégie a príležitosti kariérneho rozvoja.

Čo bude náplňou práce HR Managera pre Slovensko?

  • Budeš vytvárať a zavádzať HR stratégie, ktoré podporia ciele spoločnosti a zároveň zlepšia procesy.
  • Povedieš nábor, onboarding nových kolegov a ich rozvoj prostredníctvom školení a zameriaš sa taktiež na rozvoj manažérskych zručností.
  • Budeš spolupracovať na nastavovaní a hodnotení KPI a pomáhať pri stanovovaní cieľov alebo plánovaní odmeňovania.
  • Podporíš pozitívnu firemnú kultúru a zároveň budeš riešiť prípadné problémy so zamestnancami s cieľom zlepšiť ich pracovné podmienky.
  • Zabezpečíš súlad s pracovnoprávnymi predpismi, BOZP a inými zákonnými požiadavkami.
  • Postaráš sa o celú HR administratívu.
  • Budeš vyhľadávať a rozvíjať talenty pre kľúčové pozície, pravidelne navštevovať prevádzky a podporovať rast a stabilitu spoločnosti.

Požiadavky

Aké máme požiadavky na túto rolu?

  • Už si pracoval/a minimálne 3 roky na podobnej HR pozícii.
  • Máš skúsenosti so spoluprácou s viacerými tímami a riadením HR procesov.
  • Výborné interpersonálne a komunikačné zručnosti budú nutnosťou.
  • Ovládaš pracovnoprávnu legislatívu SR.
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti HR, ekonómie alebo príbuzných odborov je veľkou výhodou.

Čo u teba hľadáme?

Ownership – je základ kultúry v Košíku. Hľadáme u teba autentickú zodpovednosť za výsledky a zverený úsek, výstupy tvojej práce a ich reálnu aplikáciu. Si zároveň starostlivý, svedomitý a každú úlohu robíš na maximum.

Schopnosť prioritizovať – vedieť rozlíšiť, čo je dôležité a čo nie. Povedať, čo sa nebude robiť je rovnako dôležité, ako povedať čo robiť.

Orientácia na výsledok – musíš sa vedieť sústrediť na merateľné výsledky. Výsledok je dôležitý, výstup je len prostriedok, ako výsledok dosiahnuť.

Práca s číslami – rád prenikáš do podstaty vecí, vieš hľadať súvislosti a správne merať a vyhodnocovať.

Vedieť si poradiť – umenie vtýma samostatne riešiť zložité problémy, nezľaknúť sa a prichádzať šikovnými riešeniami, mať odvahu robiť veci inak, nespoliehať sa, že problém niekto vyrieši za teba.

Ambíciu rastu - chceš sa ďalej rozvíjať, stať sa špičkou vo svojom odbore, rásť spoločne s firmou, či už kariérne alebo osobnostne.

Jazyky:Slovak:C2

Benefity

Aké výhody a benefity ti ponúkame?

  • Možnosti vzdelávania, osobného rozvoja a rastu.
  • Variabilnú zložku s možnosťou vyššieho plnenia.
  • Zmluvu na dobu neurčitú.
  • Flexibilná pracovná doba.
  • Zamestnanecké zľavy na Kosík.sk
  • Kancelárie v Bratislave - Devínská Nová Ves.

Máš chuť podieľať sa na revolúcii v nakupovaní spolu s nami? Tak neváhaj a napíš nám!